18 жовтня, 2014 студенти факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ “КПІ” взяли участь у міжнародній онлайн олімпіаді з екстремального програмування IEEEXtreme. Це змагання організовується та проводиться міжнародним інститутом інженерів з електротехніки та електроніки IEEE. Олімпіада проводилась в режимі онлайн, коли студенти протягом 24 години повинні були розв’язати поставлені задачі з програмування. Загалом на змаганнях були представлені понад 1700 команд з різних країн світу.

Українці вперше долучились до цього змагання. Обидві українські команди складались зі студентів третього курсу факультету інформатики та обчислювальної техніки КПІ. Команда “SoftElegance Jr1”, в склад якої входили Олександр Сочка, Олексій Шмалько та Роман Франчук, потрапила у топ-100 та посіла 98 місце. Друга команда наших студентів “SoftElegance Jr2” у складі Дмитра Коваленко та Андрія Баса посіла 657 місце. Куратором студентських команд в змаганнях був старший викладач кафедри АСОІУ Молчановський Олексій Ігорович.

Підтримка участі студентів в цій олімпіаді була надана українською компанією розробки програмного забезпечення SoftElegance. Команди також висловлюють подяку керівництву факультету інформатики та обчислювальної техніки в особі заступника декана Мухи Ірині Павлівни та заступнику голови Секції ІЕЕЕ Україна, працівнику факультету електроніки Пічкальову Євгену Сергійовичу за всебічну допомогу в організації участі в змаганнях.

За інформацією: Факультет інформатики та обчислювальної техніки, НТУУ “КПІ”
Інформація на сайті SoftElegance: The Official SoftElegance’s Blog